Tweedaagse " Mixed media" met Eke Krug

17-03-2023 02:00  tot   18-03-2023 08:30

Oldeberkoop, Nederland

Ticket Bedrag Aantal


 


Eke Krug maakt je wegwijs in de nieuwste mixed media technieken en laat je zien hoe ze alles wat er ontstaat, toepast in haar eigen werk.


Mixed media staat voor verschillende materialen.

In deze tweedaagse werk je met van allerlei materialen en maak je onverwachte en spannende combinaties. Papier, textiel, garens, vezels, verf, vloeibaar rubber, fototransfer, niets in onmogelijk en alles kan met elkaar verwerkt worden.

Neem een boekje mee om je proeven in bij te houden en te bewaren, experimenteer er op los en ga geïnspireerd weer naar huis.


De dagen beginnen om 10 uur en lopen door tot  ongeveer 16.00 uur.

Gebruik van materialen als verf  en alles wat verder in het atelier aanwezig is, is inbegrepen bij de prijs. 

Voor koffie, thee en water wordt natuurlijk gezorgd en onze kok Paco zal zijn heerlijke lunch op tafel zetten. 



 Deel dit evenement 

Een les volgen bij Hawar

Bij workshops, masterclasses en cursussen wordt er gewerkt in ons ruime en lichte atelier, alles is er mogelijk en alle gereedschappen zijn voorhanden. Daarbij heeft u het uitgebreide assortiment van onze winkel altijd dichtbij.
Lees meer over onze lessen  

Er wordt goed voor u gezorgd

Harm schept de soep opTijdens onze lessen staat de hele dag fruit, water, thee en koffie op tafel. Tussen de middag verzorgen we een uitgebreide lunch met soep, brood, streekproducten en salades.